• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

15 FOTO/ Shikoni si janë pas kamerave aktorët e serialit ‘Fate të kryqëzuara’

Seriali “Fate të Kryqëzuara” i cili po transmetohet në televizionin Klan mbledh  përpara ekranit shumë shqiptare, duke i mbajtur për disa orë të “mbërthyer” në ekranin televiziv, falë dramës dhe emocioneve që jep. Por për suksesin e këtij seriali një meritë të madhe e kanë aktorët kryesorë të cilët interpretojnë në nivele shumë të larta karakteret e tyre, shkruan “Syri.net”. Por ja si janë në jetën reale Xhansu, Hazalli, Gylsereni, Xhihani, Dilara, disa nga aktorët  simpatike te serialit. Ja disa foto nga faqet e tyre personale.

2-61480717446 3-61480717452 vvv-446x4501480717409 nnn-452x450_11480717411 bvbvb-452x4501480717417 grup-446x4501480717420 gggg-453x4501480717422 bbb1-451x4501480717426 cc-449x4501480717431 ff-452x4501480717434 bbb-550x4241480717436 1-51480717440 4-61480717442 dff-456x4501480717428 sss-479x4501480717448