• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

13 vite më parë, Miriami hap albumet e vjetra dhe i dedikon këto fjalë dashurie Albanit

Këngëtarja e njohur, Miriam Cani ka vendosur të shfletojë fotografitë e vjetra dhe ka ndarë së fundmi një kujtim të 13 viteve më parë me bashkëshortin e saj, Alban Skënderaj.

Në postimin e fundit në ‘Instagram’ ku dyshja shfaqet në moshë më të vogël dhe në fillimet e historisë së tyre të dashurisë, nuk ka munguar as dedikimi i Miriamit.

“13 vite më parë. Të dua”, ka shkruar Cani krah fotos ku bie në sy dhe ‘look-u’ i Albanit me flokët e gjatë.

Kujtojmë se pas historisë së dashurisë shumëvjeçare, dy artistët janë tashmë prindër të dy fëmijëve, Amelisë dhe Duam./revistawho.com

View this post on Instagram

13 vite më parë .. Të dua ❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on