• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

13 raste të reja, pothuajse të gjitha në Tiranë

Dr. Marjeta Dervishi nga Instituti i Shëndetit Publik bëri përditësimin e shifrave për 24 orët e fundit.

Në 24 orët e fundit janë kryer 282 testime nga të cilat janë konfirmuar 13 raste pozitive, përkatësisht, 11 raste në Tiranë, 1 rast në Krujë dhe 1 rast në Shkodër.

Janë testuar 39 personel shëndetësor nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 3 raste, kontakte të rasteve të mëparshme pozitive.