• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

10 veshjet që duhet të keni në garderobën e pranverës

Nëse jeni në kërkim të ideve apo trendeve për pranverën që po vjen ne ju listojmë 10 veshjet që duhet patjetër t’i keni në dollap dhe na besoni nuk do pendoheni. Mund t’i vishni me çdo gjë dhe do jeni shumë trendy dhe stil. Mos harroni, kryefjala e këtij sezoni do jetë rehatia dhe ju do e gjeni veten lehtësisht tek këto kombinime.

Këtë pranverë duhet të keni:

Pallto me prerje të gjerë

Detajet e zebrës në veshje

Këpucët e sheshta të lëkurës (stil burrash)

Patjetër duhet të keni një veshje pastel

Xhinse të gjera

Veshje ‘tie die’

Pantallona të shkurtra deri tek gjuri

Xhaketë të gjerë

Këmisha XXL

Jelek të thurur si aksesor/revistawho.com