• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

10 sekrete për të pasur gjithmonë aromë të mirë trupi

A nuk keni hasur ndonjëherë me një person që mbante aromë shumë të mirë gjatë gjithë kohës dhe e keni pyetur veten se cili është sekreti i këtij personi.

1- Mos e lini lëkurën të thatë2-Spërkatni jastëkun dhe çarçafët3-Kujdes me detergjentin dhe veshjet4-Çka hani ju ndikon te aroma e trupit5-Praktikoni aromat me “shtresa”6-Mbani me vete me orbit dhe parfum7- Fokusoni spërkatjen në pikat e nxehta dhe ato të pulsit8-Hidhni parfum atëherë kur duhet9-Zgjidhni parfumet siç duhen. 10-Shkoni përtej lëkurës, mbani aromatikë në dollapin tuaj. /Gazeta Express