• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

10 modele rroba banjosh me bel të lartë që ju duhen këtë verë

Me shpresën se këtë verë do pushojmë të qetë pa Covid nëpër këmbë, kemi filluar edhe të kërkojmë për rrobat e plazhit. Me siguri shumë nga ju (që po na lexojnë tani), nuk janë edhe aq gati për plazh (me muskuj e më pak kile). Dhe ju kuptojmë kaq mirë. Pandemia e ka fajin, sigurisht, por ne ju gjetëm mënyra si të fshihni difektet e vogla që keni. Veshjet e plazhit me bel të lartë, janë perfekte për këtë punë. Pasi me anë të tyre mund të mbuloni pjesën e barkut që besdis më shumë se çdo gjë tjetër. E veç kësaj, këmbët do ju dalin në pah e do duken më të gjata.

Për një ide më të qartë, mund të shikoni fotot…/revistawho.com