• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

10 gjëra që vetëm vajzat i kuptojnë…

Të jesh vajzë nuk është e lehtë. Dhe këto 10 gjërat e mëposhtme e vërtetojnë këtë:

Atëherë kur mendon se gjete xhinset e duhura, ndodh që pikërisht ato nuk të bëjnë.

Vërtet janë në modë xhinset e grisura, por kur ato grisen padashur në vende të papërshtatshme si i bëhet?!

Nëse fle me flokë të lagur, do zgjohesh kështu me siguri

Pasi ke ecur një ditë me këpucët e reja, plagët janë të paevitueshme

Syzet ju ngecin gjithmonë në flokë. Gjithmonë!

Nëse fle me makeup, kështu do e shohësh jastëkun në mëngjes.

Çfarë ndodh kur heq lidhësen e flokëve në fund të ditës

Momenti kur je bërë gati për të dalë, të ka mbetur vetëm makeup-i dhe nga nxitimi të thyhet shishja e fondatinës.

Kur thyhet paleta e pluhurave të syve dhe të gjitha tualetet në çantë marrin ngjyrë.

Vajzat lënë shenja kudo.