• youuinsttaaffccbb
TEST
Zona e kuqe

10 filma më sexy se “Fifty Shades of Grey”

1.”Vicky Cristina Barcelona” me aktoret Penelope Cruz dhe Scarlett Johansson

2.”Y Tu Mama Tambien” ku një grua sensuale ndihmon dy të rinj të njohin seksin.

3.”Eyes Wide Shut” me Tom Cruise dhe Nicole Kidman

4.”Black Swan” ku do të shihni skena seksi mes Natalie Portman dhe Mila Kunis

5.”Basic Instinct” me Sharon Stone

6.”Mr. & Mrs. Smith me Brad Pitt dhe Angelina Jolie

7.”Secretary” me një sekretare e cila përfshihet në skena sadomazokiste me një avokat.

8.”The Graduate” me një djalë i cili bie në dashuri me një grua më të madhe se vetja.

9.”Room in Rome” një film erotik dhe dashuria mes dy vajzave lesbike.

10.”Magic Mike” me Channing Tatum të zhveshur dhe duke kërcyer.