• youuinsttaaffccbb
TEST
Bota

10 emrat më të çuditshëm që VIP-at u kanë vënë fëmijëve të tyre…

Djali i Gwen Stefani dhe Gavin Rossdale quhet “Zuma Nesta Rock”

screenshot_15

Djali i Nicolas Cage quhet “Kal-El”

screenshot_16

Vajza e Gywneth Paltrow quhet “Apple”

screenshot_19

Vajza e Bono quhet “Memphis Eve”

screenshot_21

Djali i Jason Lee quhet “Pilot Inspector”

screenshot_22

Djali i Alicia Silverstone quhet “Bear Blu Jarecki”

screenshot_23

Vajza e Busy Philipps quhet “Cricket Pearl”

screenshot_24

Djali i Jermaine Jackson quhet “Jermajesty”

screenshot_25

Vajza e Frank Zappa quhet “Diva Thin Muffin”

screenshot_26

Vajza e Rob Kardashian dhe Blac Chyna quhet “Dream Renee”

screenshot_27