• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

1 vit pa Gentian Demaliaj, e bija këndon këngët e tij (VIDEO)

Për të nderuar kujtimin e këngëtarit të madh Gentian Demaliaj, i cili ka 1 vit që është ndarë nga jeta, është mbajtuar një koncert në kishën ungjillore, ku miq, të afërm dhe artistë kanë rikujtuar këngët e rocker-it të famshëm që u nda nga jeta rreth një vit më parë. Dy performanca që kanë rrënqethur publikun në sallë kanë qenë ato të Aurela Gaçes dhe vajzës se Gentianit, Edea Demaliaj.