• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

1 vit e gjysmë pas ndarjes, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson sërish një çift

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë qenë për shumë gjatë në qendër të mediave rozë. Pas raportit të komplikuar, dyshja ka vendosur t’i japin një mundësi njëri-tjetrit dhe dashurisë së tyre.

Ata kanë nisur të veprojnë si një çift dhe ky fakt i ka gëzuar ndjekësit e familjes Kardashian.
Kujtojmë se gjatë periudhës së pandemisë dyshja vendosi të qëndronin në të njëjtën shtëpi për hir të vajzës së tyre, True. Ata i dhanë fund lidhjes në muajin shkurt të 2019-ës për shkak të tradhëtisë së basketbollistit me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods./revistawho.com