• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

1 muaj me vajzën, moderatorja shqiptare e feston me këtë set fotografik kaq të ëmbël

Një muaj më parë, Brunilda Lahe u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Hana. Sot, Brunilda ka zgjedhur ta festojë këtë ditë me një set fotografik mjaft të ëmbël frymëzuar nga “Breakfast at Tiffanys”. “Sa shpejt kaloi një muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me i thelle; edhe lumturia, edhe shqetesimj, edhe frika…Ti po me meson kaq shume”, shkruan Bruna ne foton ku e vogla shfaqet e shtrirë dhe vetë moderatorja pozon e veshur si Audrey Hepburn.

View this post on Instagram

Lindi #HANA , u be drite! #babyhana #onemonthbaby #hanameta Sa shpejt kaloi nje muaj me ty e vogla ime, dashuri e madhe! Me duket sikur ishte dje momenti kur te putha per te paren here. Ti me ke rrembyer cdo qelize e mendim aq sa nuk e kujtoj me sesi ishte dita e jeta ime perpara se te vije ti. Cdo perjetim kete muaj ka qene me intensiv, me i thelle: edhe lumturia, edhe shqetesimi, edhe frika, … Ti po me meson kaq shume #HANAIME Mami mendoi qe "ta festojme" me nje set fotosh daten 16 ne studion qe i perkedhel femijet. @soelazani zgjodhi skenen e #breakfastattiffanys . Ndonese fustanin me doreza te @tier_by_tier e kam veshur une, aktorja kryesore #audreyhepburn je gjithmone ti! #HANAJETA #HANADASHURIA

A post shared by Brunilda Lahe (@brunildalahe) on