• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Xhenetin e torturojnë në burg, Selim gjen veten në shtrat me Melisën, ja ç’do ndodhë nesër

Xhenet futet në burg. Arzu i thotë Semës se tani do ndahet nga Mahir. Kaja del nga burgu dhe mezi pret të përballet me Arzun. Xhenet bërtet që të dalë. Njëra nga gratë e burgut i bërtet. Avokati informon Arzun se Xheneti u arrestua. Selim zgjohet dhe gjen Melisën të zhveshur pranë tij. Ai nuk mban mend asgjë. Melisa sillet sikur mes tyre ka ndodhur diçka. Selim nxehet me veten dhe thyen pasqyrën. Një nga gratë e burgut e detyron Xhenetin të hajë ushqim. Selim i kërkon falje Melisës dhe i thotë se nuk mban mend asgjë. Ajo i thotë se mban mend çdo sekondë që kaluan bashkë. Xhenet nuk e ha ushqimin në burg. Atë e urdhërojnë të lajë enët. Mukadez është shumë e shqetësuar për Xhenetin. Xhenetin e lënë pa dyshek në dhomën e burgut. Ajo fle në dërrasë. Të nesërmen polcet hyjnë për kontroll. Xhenet sheh një nga gratë duke fshehur një send nën bluzë. Policia mëson se Xhenet ka fjetur pa dyshek dhe urdhëron t’i japin dyshekun. Melisa zihet me Orhanin. Arzu i del në mbrojtje të bijës. Orhan i hap luftë Arzus dhe Melisës. Gratë e burgut ja prishin dyshekun Xhenetit. Xhenet i bërtet. Gruaja e kap prej flokësh dhe e kërcënon. Mukadez shkon të takojë Xhenetin. Mukadez e kupton që diçka i ka ndodhur. Xhenet i thotë se është mirë për të mos e shqetësuar./revistawho.com