• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Anika tradhëton Shivain me Samarin, ja ç’do ndodhë nesër

Anika nuk trembet nga kërcënimi i Pinkit dhe i thotë se do rikthehet në jetën e Shivait si bashkëshortja e tij. Anika shprehet e penduar që e la Shivain dhe nuk i tregoi atij të vërtetën e t’i qëndronte pranë. Rudra këshillon Anikën ta bëjë xheloz Shivain dhe e mëson si të veprojë. Anika telefonon Samarin dhe e lënë të takohen në një restorant. Anika vishet me fustan dhe taka dhe shkon në takim me makinë. Ajo ndjek udhëzimet e Rudrës ndërkohë që Shivai e ndjek. Anika takohet me Samarin dhe i thotë se nuk mund ta bëjë punën. Ajo rrëzohet dhe Samar e mban. Shivai bëhet keq kur sheh Anikën në krahët e Samarit. Ai kthehet në shtëpi dhe thyen xhamin me nerva. Anika i kërkon llogari Shivait që i prishi dhomën. Ajo bën sikur është e lumtur pas takimit me Samarin. Rudra dhe Bavja ndeshen me njerëzit e Sultanit. Rudra tronditet kur e sheh Bavjan me uniformën e policisë.Gori ha ladunë e bërë nga halla dhe i bie të fikët. Halla e merr Gorin me karrocë dhe e çon për vizitë tek doktoresha. Doktoresha viziton Gorin dhe i thotë hallës se ajo nuk është shtatzënë. Halla nxehet dhe tenton të mbysë Gorin me jastëk. Gori e shtyn hallën me forcë dhe mundohet të çohet nga shtrati. Halla i kërkon llogari Gorit pse e gënjeu. Gori i thotë se e bëri që të nxirrte në shesh mashtrimin e saj. Halla i thotë Gorit se Om do vdesë pasi ajo po i jep helm./revistawho.com

CLOSE
CLOSE