• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Lista, Who VIP

Transformimi i bukurisë së Jennifer Lopez në 35 foto

Nga ditët kur ishte vajza që fluronte në ngjyrat e jetës e deri tek koncertet aktuale dhe pjesëmarrja në “American Idol”, J.Lo ka eksperimentuar në disa ngjyra e stile flokësh dhe make up-i, pa hequr dorë asnjëherë nga shkëlqimi i saj i bronztë. Shihni fotot më fantastike të aktores dhe këngëtares, që vitet nuk ia kanë zbehur aspak bukurinë.