• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

FOTOT+HISTORITE/ VIP-at që s’e përballuan ndarjen dhe ngecën tek dashuria e fundit

Ndarja është e vështirë për këdo dhe harresa e njeriut që ke dashur apo edhe nisja e një historie të re kërkon kohë. Edhe nëse bëhet fjalë për njerëz të famshëm e të bukur, të cilët supozohet se e kanë më të thjesht gjetjen e partnerit/es së radhës. Ama disa prej tyre duket ta kenë shumë të vështirë e me ç’dihet në publik, kanë ngecur tek dashuria e fundit. Më poshtë po ju listojmë disa lidhje të bujshme dashurie që përfunduan në ndarje. Prej atij momenti këta VIP-a janë singëll!

COZMAN

Cozman po përflitet herë pas here për flirte të ndryshme, por deri më sot nuk dimë për një lidhje të mirfilltë dashurie të Cozman, qysh prej ndarjes nga Tuna. Teksa kjo e fundit në një kohë rekord nisi një romancë të re, një shtatzëni që përfundoi po aq shpejt në martesë me Patris Berishën, Cozman ka mbetur në vendnumëro. As fotot e vjetra me të s’ia bën dora t’i fshijë.

OLTA GIXHARI

Një tjetër ish-çift që ruan fotot e vjetra por edhe miqësinë në rrjetet sociale janë Olta Gixhari dhe Xhek Nasufi. Ata janë ndarë prej kohësh por në deklaratat e saj aktorja seksi këmbëngul që është beqare e që madje nuk i pëlqen fare që ka mbetur vetëm. Fakt është se Olta Gixhari ka mbetur singëll, pavarësisht se të gjithë meshkujt vdesin për të.

VESELI I BB

Tea u nda nga Veseli pak kohë pasi ata dolën nga shtëpia e famshme e “Big Brother”. Muaj më pas u mor vesh se ajo nisi një lidhje dashurie me një tjetër djalë që ishte gjithashtu konkurrent në lojën e “Top Channel”, Kristin. Kjo lidhje vazhdon lumturisht edhe sot. Ndërkaq Veseli është përfolur për disa flirte por sërish ka mbetur beqar, që kur u nda nga Tea.

AGON AMIGA

E bujshme ishte ndarja e reperit Agon Amiga nga bashkëshortja. Aq e dhimbshme ishte kjo ndarje për reperin saqë ai jo vetëm që s’ka krijuar një histori të re, por vazhdon të “qajë” për ish-gruan. Kujtojmë se edhe këngën më të fundit publikuar këto kohë, Agon Amiga ia dedikon ish-bashkëshortes. Këngëtari siç duket vazhdon shpreson për një rikthim.

MAJK

Majku ende nuk e ka marrë veten nga “traumat” e lidhjes së shkurtër me bukuroshen kosovare Majlinda Zeka, pasojat e të cilës po zgjasin shumë më shumë se vetë lidhja. Majlinda ishte e para që Majku e dashuroi publikisht, por ndarja e tyre erdhi shpejt. Më vonë Majlinda këmbëngulte se është shtatzënë. Në fakt ende sot nuk dihet nëse Majku do të bëhet apo jo baba, por nëse është kështu nuk do të vonojë dita kur do të merret vesh. Ndërkohë që pret, reperi siç duket nuk përqëndrohet dot për një lidhje tjetër.

BEATRIX

Një nga personazhet më të dashuruar, cilësohej Beatrixa gjatë kohës që ishte e lidhur. Ajo ndante shpesh çaste romantike por edhe intime me të dashurin që sot është bërë një “ish”. Nëse asokohe betohej për dashuri të përjetshme, sot këngëtarja betohet se dashuron vetëm karrierën dhe për momentin vetëm këtë plan ka.

BLEONA

Ylli shqiptar tashmë e famshme edhe në Amerikë, e pranon vetë që dashuria e saj e parë është karriera. Aq shumë e dashuron Bleona punën dhe aq e vendosur është ajo në arritjen e objektivave që i ka vënë vetes, sa iu desh të sakrifikonte edhe një lidhje dashurie. Siç e dini të gjithë, të vetmin partner që i njohim Bleonës është Gani Bardha. Për tjetër nuk dimë, as para dhe as pas tij.