• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

FOTOT/ Lelja, jeshile, blu, rozë… Këto janë vajzat VIP të fiksuara pas flokëve

Shumica e VIP-ave e dinë shumë mirë cila ngjyrë apo model flokësh ju shkon dhe e mbajnë për një kohë të gjatë. Por ka disa të tjerë që sot i sheh brune dhe nesër bionde. Pastaj është edhe Aurela Gaçe, Era Istrefi, që kanë shkuar përtej brunes dhe biondes duke përdorur pothuajse të gjitha ngjyrat e mundshme. Këta janë VIP-at shqiptarë që kanë eksperimentuar me flokët:

15683103_751528708336135_246565698_n

Aurela Gaçe 

15722478_751528685002804_125080799_n

Jonida Maliqi

15724183_751528771669462_701600744_n

Çiljeta Xhilaga

15683230_751528821669457_481384283_n

Era Istrefi

15683455_751528788336127_1323138373_n

Dafina Zeqiri

15730947_751528805002792_1876961754_n

Tuna

15731050_751528815002791_928842532_n

Enca Haxhia

15722791_751528811669458_1601258281_n

Ronela Hajati

15673174_751528758336130_678840959_n

Luana Vjollca