Vesa Luma pa makeup, ja si duket këngëtarja në mëngjes

Ndodh rrallë që këngëtaret të marrin guximin të postojnë foto pa makeup. Megjithatë Vesa Luma ka guxuar duke postuar një foto pa makeup e sapo zgjuar nga gjumi. “U zgjova kështu”, -shkruan Vesa…

Lexo më shumë

FOTO/ Mëngjesi plot dashuri i Vesa Lumës, zgjohet përkrah…

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Vesa Luma dhe reperi Big Basta para disa muajsh janë bërë prindër të një djali shumë të ëmbël, të cilin e kanë pagëzuar me emrin…

Lexo më shumë

FOTOT E PAPUBLIKUARA / Vesa Luma hap arkivën, kujton momentet më emocionuese nga dita kur i tha “PO” Big Bastës

Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta, para më shumë se një viti i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar atë me martesë. Ata i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit në një ceremoni…

Lexo më shumë

FOTO/ Hera e parë në borë e djalit të Vesës dhe Big Bastës, shikoni si luan ai

Çifti i njihur i showbiz-it, Vesa Luma dhe Big Basta prej disa muajsh ata janë bërë prindër të një djali, të cilën e quajtën Lian. Vogëlushi është kaq i ëmëbël…

Lexo më shumë

FOTO/ Vesa Luma merr një dhuratë të veçantë, shikoni për çfarë bëhet fjalë

Këngëtarja e njohur Vesa Luma, ditën e sotme ka marrë një dhuratë të veçantë. Në adresën e saj ka arriur një kuti në të cilën shfaqeshin disa shurata simbolike, si…

Lexo më shumë

FOTO/ Djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës një model i vërtetë, shikoni si pozon vogëlushi

Lian, djali i çiftit të këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Bastës, po shndërrohet në një model, edhe pse në moshë të vogël. Bukuroshi duket se i ka vërtetë qejf aparatet…

Lexo më shumë

Është arrestuar?! Reagon Vesa Luma, ja si qëndron e vërteta (FOTO)

Vesa Luma ishte dje e ftuar në emisionin ‘Hangover’, e moderuar nga Roza Lati. Gjatë intervistës, Roza pyeti këngëtaren nëse është arrestuar ndonjëherë. Vesa u përgjigj se ishte arrestuar me Gerin kur po shkonin…

Lexo më shumë

VIDEO/ Rrëfehet Vesa Luma: Po, jam arrestuar një herë në Mal të Zi

Këngëtarja e ëmbël nga Kosova, Vesa Luma ka qenë dje e ftuar në emisionin ‘Hangover’, e moderuar nga Roza Lati. Në një intervistë e cila quhet ‘Sa 2Pac je?’, Roza…

Lexo më shumë

Vesa Luma ekspozon tatuazhin e ri, mësoni kuptimin e tij (FOTO)

Vesa Luma ka vendosur t’i tregojë fansave tatuazhin e saj të ri me anë të një videoje të postuar në Instagram. Nuk dihet nëse ky është tatuazhi i parë i…

Lexo më shumë

FOTO/ Vesa Luma uron të ëmën në ditën e saj të lindjes: Mbretëresha ime të paça gjithmonë

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, ditët e para të vitit duket se po i shijon me festa të njëpasnjëshme. Pas vitit të ri ajo ka një tjetër festë e këtë…

Lexo më shumë

Page 1 of 5

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password