Durimit i erdhi fundi! Tuna reagon ndaj akuzave për zgjedhjen e vendit të lindjes

Vetëm pak javë kanë mbetur dhe Tuna do të bëhet nënë e një djali. Teksa ditën e djeshme është bërë i ditur vendi ku do të lindë këngëtarja, pikërisht vendlindja…

Lexo më shumë

Shumë shpejt do të bëhet nënë, Tuna zgjedh të lindë fëmijën…

Këngëtarja seksi, Altuna Sejdiu, është në muajin e 7 të shtatzënisë. Sipas burimeve të Prive, Tuna ka zgjedhur vendlindjen e saj për të sjellë në jetë fëmijën. Ajo do të…

Lexo më shumë

VIDEO/ Patrisi i Tunës dikur “çun videoklipesh”, skena të “nxehta” me Morena Tarakun

Patris Berisha është tashmë i njohur edhe si bashkëshorti i këngëtares së famshme Tuna Sejdi. Por të paktën në Kosovë, edhe më herët vëllai i Robert Berishës kishte një profil…

Lexo më shumë

Rikthim në muzikë? Ja çfarë planesh ka Tuna pas lindjes së djalit (FOTO)

Ndërsa mendonim se pas lindjes së djalit, Tuna do i përkushtohet familjes duke hequr dorë nga muzika për një farë kohe, këngëtarja vërteton të kundërtën. Ajo ka shpërndarë në Facebook…

Lexo më shumë

9 muaj jetë, Tuna mahnitet sesi po rritet djali në barkun e saj (VIDEO)

Tuna po shijon ditët e fundit të shtatzënisë. E duke qënë se ajo po e provon për herë të parë këtë ndjenjë, këngëtarja po merr edhe informacionet e duhura. Ditën e…

Lexo më shumë

FOTO/ Tuna tashmë “nuse për shtëpi”, i përgatit mëngjesin bashkëshortit

Këto muaj jeta e Tunës ka ndryshuar krejtësisht. Nga biondja ekstavagante që çmendte publikun në skenat e clubeve, ajo sot është një zonjë shtëpie. E tërhequr totalisht nga jeta publike,…

Lexo më shumë

Pas lindjes së djalit, Tuna dhe Patrisi e kanë vendosur ku do të jetojnë (FOTO)

Edhe pse janë të rezervuar kur vjen puna tek jeta private, Tuna dhe Patrisi janë një ndër çiftet më të komentuara. Një postim i Tunës ka zbuluar edhe planet e…

Lexo më shumë

Tuna ironizon situatën në Maqedoni: Unë jam gati për të lindur, Maqedonia ende nuk ka një qeveri

Situata politike në Maqedoni ka përfshirë edhe Tunën e cila ditën e djeshme ka publikuar një status ku ironizon faktin që edhe disa muaj pas zgjedhjeve në Maqedoni ende nuk…

Lexo më shumë

FOTO/ Më të dashuruar se kurrë, Tuna ndjek koncertet e Patrisit

Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë e tyre e duhet thënë se janë një ndër çiftet më të bukur në showbiz. Tuna dhe Patris Berisha shumë shpejt të bëhen…

Lexo më shumë

FOTO/ Zbulohet shkesi i Tunës dhe Patrisit, ja kush i prezantoi

Lidhja e Tunës me Patris Berishën duket se ka patur një shkes. Por shumë pak vetave mund t’ju shkojë në mendje se dyshen i ka prezantuar Nora Istrefi, këngëtarja e…

Lexo më shumë

Page 1 of 11

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password