patris-tuna-telegrafi-780x439-650x358

MARTESA/ Detajet e celebrimit të Tunës me Patrisin dhe pse dështoi plani i çiftit për dasmë

Çifti i famshëm që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, janë kurorëzuar zyrtarsisht në Komunën e Prishtinës. Sipas burimeve të “Panorama” Tuna Sejdi dhe Patris Berisha kanë…

Lexo më shumë
tuna-1479581701-8552272_1484155135-2432477

FOTO/ Shtatzënia e Tunës, këngëtarja ekspozon barkun për herë të parë

Këngëtarja e njohur Tuna, që prej fillimit të shtatzënisë nuk ka preferuar ta ekspozojë barkun. Ajo nëpër evente të ndryshme ka preferuar të mbajë rroba të gjera për të fshehur…

Lexo më shumë
7fda77df42cc5d5c13b753a57ef9f458-550x377

FOTO/ Tuna martohet, Cozman nuk e harron dot

Pavarësisht se këngëtarja Tuna sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën, si edhe njoftuan disa prej portaleve, ish partneri i saj Cozman si duket ende nuk e ka…

Lexo më shumë
altuna-sejdiu

Përfundon ceremonia e kurorëzimit të Tunës me Patrisin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti…

Lexo më shumë
tt_1484141146-5210183

FOTO/ Zbulohet martesa e fshehtë e këngëtares, Tuna vesh fustanin e bardhë

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu sipas gazetësexpress thuhet se sot do t’i japë fund beqarisë. Ajo do të lidhet në kurorë me partnerin e saj Patrisin, në komunën e Prishtinës….

Lexo më shumë
tuna-640x347

SHTATZENIA/ Ditë të lumtura për Tunën, shikoni si kujdeset Patris Berisha për të (FOTO)

Këngëtarja seksi Tuna po e ndryshon përgjithmonë imazhin e saj. Nga vajza trasgresive në klipe e koncerte që këndonte duke joshur, sot është një bukuroshe në pritje të ëmbël. Si…

Lexo më shumë
afb297cc825aac52d3b52c1a28f55f0b-l

VIDEO/ Ylli Limani: Shpresoj që Tuna mos mërzitet për sekretin që po zbuloj

I ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehu”, Ylli Limani foli edhe për marrëdhënien e tij më këngëtaren, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë….

Lexo më shumë
auto_perfundimtare-114829454391

FOTOT/ Tuna dhe Mimoza Shkodra bëjnë “xing”, kujt i shkon më shumë fustani?

Nuk është e para herë që vajzave tona të famshme, iu qëllon që të shfaqen në ekran me të njëjtën veshje. Kjo i ka ndodhur së fundmi dy këngëtareve seksi…

Lexo më shumë
15535159_238614199885733_2243124576747782144_n1

FOTO/ Tuna: Gjysma e rrugës, gati të takohem me ty…

Lajmi i bujshëm se këngëtarja Altuna Sejdiu do të bëhet nënë gëzoi pa masë të gjithë fansat e saj. E duket se Tuna mezi po e pret takimin e parë…

Lexo më shumë
tuna-dhe-patris-berisha-520x330

Romantik si Patris Berisha: Shikoni si e puth Tunën (VIDEO)

Tuna dhe Patris, çifti më i përfolur i showbizit, tanimë nuk e fshehin lidhjen e tyre. Edhe pse ata rrallëherë shfaqen së bashku në rrjetet sociale, kjo video nga Prive.al na…

Lexo më shumë

Page 1 of 10

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password