shkelzen-doli-ansambli-vjenes-koncerti-i-vjenes-ne-tirane-2-janar-pallati-kongreseve-atmosfera-660x330

Na fal Shkëlzen! – Nga Flavio Qarri

Në fillim janari është lajmëruar nga kryeministri Rama se do të jetë Filarmonia e Vjenës në Tiranë. Protagonisti i mbrëmjes është një dhe një i vetëm. Shkëlzen Doli. Gjakovari i…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password