VIDEO/ Momenti kur policia hyn në shtëpinë e Sali Lushës për të gjetur Stresin

Policia e Tiranes ka publikuar videon e momenteve te sekuestrimit te armes se zjarrit me te cilen kane qelluar dy te rinjte qe jane shpallur ne kerkim, Stresi bashke me shokun…

Lexo më shumë

EKSKLUZIVE / I iku forcave të rendit?! Noizy përgjigjet për herë të parë: Jam arratisur nga policia vetëm…

Gjatë ditës së sotme qarkulloi në media lajmi se pas një konfortimi me policinë reperi i suksesshëm Noizy është arratisur bashkë me mjetin e tij nga forcat e rendit. Sipas…

Lexo më shumë

Policia me ‘dorë të hekurt’, 1500 gjoba për 90 minuta në gjithë vendin

Policia e Shtetit ka zhvilluar në mesditën e sotme operacionin e koduar “Blici rrugor”, të shtrirë në 12 qarqet e vendit, në akset kryesore dhe zonat urbane. Operacioni nisi në…

Lexo më shumë

FOTOT/ Greta Koçi set fotografik në rrugë, ndalon dhe policia…

Këngëtarja Greta Koçi ka shfrytëzuar kohën e bukur sot në Tiranë për të realizuar një set fotografik në rrugë. Ajo është parë pranë një prej hoteleve më luksozë të kryeqytetit veshur…

Lexo më shumë

TIRANE/ Identifikohen të rinjtë që terrorizuan qytetin duke qëlluar me armë

Zbardhen detaje në lidhje me makinën ku udhëtonin disa të rinj që kanë terrorizuar kryeqytetin. Burime nga policia kanë bërë të ditur se telefonata e parë për këtë makinë ka…

Lexo më shumë

LAJMI I FUNDIT/ Kërcënojnë njerëzit me armë në rrugët e Tiranës, ndjekje spektakolare e policisë te “Siri Kodra”

Një makinë është bllokuar mbrëmjen e sotme në rrugën “Siri Kodra” në kryeqytet, pas një ndjekjeje nga policia. Policia është vënë në ndjekje të makinës pas telefonatave të marra nga qytetarë…

Lexo më shumë

FOTO+VIDEO/ Përplajse në “Elbasan Arena” midis policisë e tifozëve, lëndohet një vajzë

Ndeshja Partizani-Skënderbeu në “Elbasan Arena” u shoqërua me disa incidente. Në minutën e 84′ pati tension në tribunë çka çoi edhe në ndërhyrjen e policisë. Siç bën me dije “Panorama”…

Lexo më shumë

Dj i njohur ‘denoncon’ policinë: “Thyen rregullat e qarkullimit: Tabela thotë e detyrueshme drejt”

Në kohën kur policia po kërkon nga shoferët të zbatojnë rregullat e qarkullimit në mënyrë që të mos shkaktojnë aksidente dhe shtimin e trafikut, është ajo që i shkel hapur…

Lexo më shumë

AKSIDENTI ME 4 VIKTIMA/ Hetimet, Deliallisi kishte drogë në mjet dhe donte të shmangte postbllokun

Tri ditë pas aksidentit tragjik që ndodhi në afërsi të Sukthit, në superstradën Tiranë-Durrës, policia vijon hetimet për të zbardhur shkaqet që shtynë 36-vjeçarin Dashnor Deliallisi të qarkullonte në sens…

Lexo më shumë

Nxënësit e shkollës 9-vjeҫare përfundojnë në spital, deklarata e policisë pas dyshimeve se janë droguar

Lajmi tronditës i ditës së sotme se 7 nxënës të shkollës 9-vjeҫare në Paskuqan kanë përfunduar në spital është bërë objekt edhe në Parlament. Dyshimet e para se në klasë…

Lexo më shumë

Page 1 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password