FOTO/ Më të dashuruar se kurrë, Tuna ndjek koncertet e Patrisit

Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë e tyre e duhet thënë se janë një ndër çiftet më të bukur në showbiz. Tuna dhe Patris Berisha shumë shpejt të bëhen…

Lexo më shumë

Përfundon ceremonia e kurorëzimit të Tunës me Patrisin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti…

Lexo më shumë

FOTOT/ Tuna ikën për pushime me Patris Berishën, ja çfarë i nxjerr “zbuluar”

Ende nuk dihet nëse Tuna Sejdi është apo jo shtatzënë, por me kalimin e ditëve po konfiromohet një tjetër lajm që qarkullon rreth saj. Është fjala për lidhjen e këngëtares…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password