FOTO/ Jennifer Lopez kritikon Mariah Carey-n për performancën e ndërrimit të viteve

Pas skandalit natën e ndërrimit të viteve ku Mariah Carey nuk nxorri asnjë fjalë gjatë këngës së parë, por vetëm lëvizi buzët duket se edhe VIP-at po e kritikojnë atë….

Lexo më shumë

FOTO/ Surpriza për shqiptarët, ja çfarë ndodhi në Paris mbrëmjen e Vitit të Ri

Jemi në ditën e parë të vitit 2017 dhe nga Parisi ka një surprizë të bukur për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. Në foton e mëposhtme është Harku i…

Lexo më shumë

Nata e ndërrimit të viteve/ 4500 policë në terren, mes tyre agjentë kundër terrorizmit

Për natën e ndërrimit të viteve, Policia e Shtetit ka kaluar në shërbim të përforcuar, ku janë marrë masa shtesë me 4500 punonjës policie në terren, mes tyre agjentë të…

Lexo më shumë

Festa në acar, nata e vitit të ri me temperatura deri në -10 gradë Celcius

Orët e para të vitit 2017 do të karakterizohen nga një mot i kthjellët por i ftohtë si pasojë e rrymave të ftohta arktike që kanë prekur Europën Lindore, Ballkanin…

Lexo më shumë

FOTO/ Ja çfarë të vishni natën e ndërrimit të viteve

Gati për të ngritur një dolli për fillimin e 2017? Nëse ende nuk e di se çfarë do të veshësh mos u shqetëso! Ja disa veshje për Vitin e Ri,…

Lexo më shumë

VITI I RI NË TIRANË/ Flet menaxherja e klubit të famshëm: Ja sekretet e jetës së natës, ju tregoj punën që fshihet pas

Teksa shëtit nëpër Tiranë vihet re sa shumë ka ndryshuar ajo në këtë prag festash. Dritat, zbukurimet e njerëzit që shijojnë argëtime të ndryshme të bëjnë vërtet përshtypje. Por si…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password