altuna-sejdiu

Përfundon ceremonia e kurorëzimit të Tunës me Patrisin

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Burime të Kolona.info bëjnë të ditur se çifti…

Lexo më shumë
auto_screenshot_101484059397

FOTO/ Martesa e çiftit të njohur anulohet, miqtë nuk mund t’i besojnë arsyes

Viti 2017 ishte ai në të cilin prisnim të bëhej publike data e martesës së çiftit të njohur, Robert Pattinson dhe FKA Twings. Çifti që u lidh befas, por që…

Lexo më shumë
saraswatichandra-kumud1482404402

Kumud flet për martesën e dështuar në jetën reale, ish burri ka zakon të ndërrojë gratë çdo katër vjet

“Saravatiçandra” është seriali televiziv që ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, pasi është ndër më të ndjekurit në Indi por edhe në Shqipëri. Historia romantike e dashurisë mes dy personazheve, Saras…

Lexo më shumë
15625150_1012576115554412_6948058917901434880_n

FOTO/ E lidhur prej disa vitesh, martohet aktorja e njohur

Aktorja e njohur Margot Robbie i ka dhënë fund beqarisë së saj duke kurorëzuar me martesë lidhjen e saj 3-vjeçare me Tom Ackerley. Ajo postoi në Instagram një foto ku…

Lexo më shumë
1482163661lima

Çifti i famshëm konfirmon ndarjen: Kemi vendosur t’i japim fund martesës sonë në mënyrë miqësore

Marc Anthony 48-vjeç dhe bashkëshortja e tij, Shannon de Lima 28-vjeçe kanë konfirmuar ndarjen e tyre, disa javë pasi lajmi pushtoi kryeartikujt e mediave rozë. “Pas një konsiderate të madhe,…

Lexo më shumë
kenan-imirazlioglu

Vetëm pak muaj pas martesës, ‘Ezel’ drejt ndarjes…

Re të errëta mbi martesën e aktorit turk Kenan Imirzalioglu.8 muaj pas kurorëzimit të dashurisë së tij me modelen dhe aktoren turke Sinem Gobbal, raportohet së ne martesën e dyshes…

Lexo më shumë
mesi-a

Lionel Messi drejt martesës? Ja çfarë flitet për çiftin e famshëm

Lionel Messi dhe partnerja e tij, Antonella Roccuzo janë në një lidhje që prej moshës së adoleshencës dhe janë rritur së bashku në provincën e Santa Fe të Rozarios, përpara…

Lexo më shumë
d2daa0060a03ff1a4eeae8627abe52ea

Ja cila është dita ideale për propozim

Ato romantiket me siguri do të kenë të dokumentuara në telefonin e tyre 3-4 foto të fustaneve të nusërisë që ëndërrojnë. Po ashtu edhe te lidhurat prej vitesh që mendojnë…

Lexo më shumë
3aeac42b00000578-3989958-image-m-45_1480593825855-1

Prindërit martojnë fëmijët e tyre binjakë. Ja arsyeja e çuditshme

Vëlla e motër, Teekatat dhe Tawisa Hiranmekawanit, u martuan në një ceremoni tradicionale në një provincë të Tailandës qendrore. Prindërit besojnë se binjakët kanë qenë shpirtra binjakë në jetën e mëparshme…

Lexo më shumë
15240085_10211354204110177_1936699562_n

Almeda Abazi drejt martesës, aktori turk i kërkon dorën

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi po shijon ditët më të bukura krah të dashurit të saj, aktorit turk, Tolgahan Sayışman i cili njihet për rolin e tij të Çënarit. Ata janë…

Lexo më shumë

Page 1 of 7

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password