screenshot_20161230-152814

Ja si të merrni veten pas një nate feste

Ke festuar mbrëmë? Filloje ditën duke mësuar mbi mirëqënien. Ke nevojë për shumë hidratim, ideal për të luftuar dhimbjen e kokës, dezintoksikuar organizmin dhe të keni një lëkurë të shndritshme….

Lexo më shumë
15624717_1169825246466826_2921450034778079232_n1

VITI I RI NË TIRANË/ Flet menaxherja e klubit të famshëm: Ja sekretet e jetës së natës, ju tregoj punën që fshihet pas

Teksa shëtit nëpër Tiranë vihet re sa shumë ka ndryshuar ajo në këtë prag festash. Dritat, zbukurimet e njerëzit që shijojnë argëtime të ndryshme të bëjnë vërtet përshtypje. Por si…

Lexo më shumë
389b213000000578-3798154-image-a-58_1474368360854

Nëna mbyll fëmijën 2 vjeçar në makinë, që të dalë për jetë nate

Një nënë 25 vjeçe mbylli djalin e saj vetëm 2 vjeç në makinë dhe doli me miqtë në lokale nate. Ulërimat e djalit tërhoqën vëmendjen e kalimtarëve që njoftuan policinë….

Lexo më shumë
1454934713315-jpg-gabriel_garko_a_sanremo__

FOTO/ Kur Gabriel Garko ‘harbohet’ në Tiranë deri në orët e vona

Aktori italian Gabriel Garko ka qëndruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, por sigurisht jo në hotel. Ai është fotografuar në një nga klubet e natës duke qëndruar mes njerëzve dhe…

Lexo më shumë
13339478_1372181469462319_4198881911044213980_n

VIDEO/ Vera Grabocka harbohet për jetë nate…

Regjisorja Vera Grabocka tani ka nisur periudhën e pushimit. Pas mbylljes së sezonit në televizionin “Klan” me përfundimin e spektaklit “Your face sounds familiar”, ajo po shijon ditët e netët….

Lexo më shumë
12386773_1214834608533678_1789724001_n

Stine harron sherrin, del për jetë nate me kolegët (foto)

E ka lënë pas krahëve ngjarjen e pakëndshme që ndodhi në finalen e ‘Kënga Magjike”. Duke u përpjekur të harrojë sherrin, kantautori Nesti Duka që nga të gjithë njihet si…

Lexo më shumë

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password