RWF

Largimi nga televizioni, moderatori kosovar bën një tjetër deklaratë të papritur

Disa ditë më parë, moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi, i befasoi të gjithë me deklaratën e tij se do të largohej nga televizioni. Ditën e sotme ai ka folur…

Lexo më shumë
Untitled-21

The Weeknd: Martesa është shumë e frikshme për mua

The Weeknd dhe Selena Gomez janë çifti më i ri në industrinë e muzikës, të cilët e bënë publike romancën këtë javë. Por artisti i R&B, i cili u nda…

Lexo më shumë
chriss

FOTO/ Chris Brown deklaron hapur dashurinë për ish të dashurën, ja çfarë bën ai

Atëherë kur mendohet se Chris Brown ka gjetur dashurinë e vërtetë, ai është kapur duke flirtuar me ish të dashurën e tij. Pavarësisht thashethemeve se ai është në lidhje me…

Lexo më shumë
13094156_10154096165780883_3949439211203998049_n

EKSKLUZIVE / I iku forcave të rendit?! Noizy përgjigjet për herë të parë: Jam arratisur nga policia vetëm…

Gjatë ditës së sotme qarkulloi në media lajmi se pas një konfortimi me policinë reperi i suksesshëm Noizy është arratisur bashkë me mjetin e tij nga forcat e rendit. Sipas…

Lexo më shumë
3500-550x330

Princi Harry në deklaratën e jashtëzakonshme sulmon mediat për komentet raciste ndaj të dashurës, Meghan Markle

Princi Harry nëpërmjet një deklarate të jashtëzakonshme ka sulmuar të gjitha ato media që janë treguar racist me komente ndaj të dashurës së tij të re, aktores Meghan Markle. Ai…

Lexo më shumë
jack

Djali i Michael Jackson flet për herë të parë pas humbjes së të atit

Djali i madh i Michael Jackson flet për hërë të parë pas humbje së të atit, ai shprehet se akoma dhimbja te ai është e freskët edhe pse kanë kaluar…

Lexo më shumë
snmfbsndmbfnjsfdg

‘Deklarata bombë’ e Anxhela Peristerit: Lidhja ime mbaroi sot…(FOTO)

Anxhela Peristeri, këngëtarja e cila nuk është përfolur shpesh për jetën e saj semintentale, ka shkruar disa rreshta në rrjete sociale, që fillimisht të bëjnë të mendosh se ajo e…

Lexo më shumë
vajza-550x344

Deklarata shokuese e deputetit: ‘Duhen testet e virgjërisë tek studentet femra ‘

Një deklaratë sa shokuese aq edhe qesharake ka tingëlluar ajo e deputetit të parlamentit egjiptian i cili ka kërkuar nga universitetet të bëjnë teste të virgjërisë tek studentet femra. Ilhamy Agina…

Lexo më shumë
miley-cyrus-2013

Deklarata bombë e Miley Cyrus: “Shpresoj të mos më vrasin për këtë”

Të gjithë e mbajmë mend Miley Cyrus nga seriali hit i adoleshentëve, Hanna Montana, gjë që i dha shtysë më pas të fillonte karrierën e saj si soliste në muzikë. E…

Lexo më shumë
jn

Shpërthen Aniston: ‘Angelina është një përbindësh’

Për vite me radhë media rozë ka spekuluar mbi faktin që Brad Pitt ka qënë i lidhur me Jolie dhe Aniston në të njëjtën kohë. Pas 12 vitesh Jennifer ka mbajtur…

Lexo më shumë

Page 1 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password