644216_357715934308818_1061407281_n

INTERVISTA/ Blendi Fevziu: Paguhem shumë po standardin e jetesës e kam nga trashëgimia, ja ku do i kaloj festat

Drejtuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu, ka zbuluar detaje të jetës dhe punës duke folur hapur edhe për gjëra personale. Në një intervistë dhënë për emisionin “Vila 24” në televizionin…

Lexo më shumë
fevziu-stefani-opinion

Vdekja e Andrea Stefanit/ Shpërthen Blendi Fevziu: Ngela i befasuar nga ata që u gëzuan për vdekjen e tij

Ikja e parakohshme nga jeta e analistit dhe gazetarit Andrea Stefani tronditi të gjithë publikun shqiptar. Por kishte dhe nga ata njerëz që në komentet e tyre nxirrnin vrer. Këtë…

Lexo më shumë
fevziu-oret

Blendi Fevziu: Kam jetuar larg prindërve që 11 vjeç, ja arsyeja pse mbaj dy orë

“Unë kam jetuar larg prindërve në moshën 11 vjeç. Ajo kërkon të studiojë shumë shpejt jashtë. Mendoj që duke çarë vetë është mirë. por mendoj se një adoleshent është herët…

Lexo më shumë
fevzo

FOTOT/ Nisen për Stamboll, Frangaj e Fevziu me gratë në biznes klas, Noizy fluturim ekonomik

Nëse themi Aleksandër Frangaj, Blendi Fevizu dhe Noizy ishin bashkë, menjëherë do të pasonte pyetja “çfarë i bashkon këta të tre?”. Në këtë rast avioni. Të tri personzhet publikë janë…

Lexo më shumë
stresii

VIDEO/ Çudit Stresi: Blendi Fevziu është mafioz

Reperi Stresi ishte sot i ftuar në emisionin “Fun Day” në In Tv. Gjatë bisedës, këngëtarit i janë vënë përballë disa foto personazhesh dhe i është kërkuar të bëjë nga…

Lexo më shumë
blendi

Blendi Fevziu: Libri im bazohet tek paraja dhe pushteti, në qendër të tij është…

Gazetari dhe prezantuesi Blendi Fevziu ka nxjerrë librin e tij më të ri “Pushteti, Magjia, Makthet dhe Fuqia e tij”. I ftuar në emisionin “Rudina” ai foli rreth përmbajtjes dhe…

Lexo më shumë
blendi-fevziu

Blendi Fevziu flet për ndjesitë e të qenit prind, kuptimin e emrit të Alis dhe marrëdhëniet me vajzën e madhe

I ftuar tek ‘Rudina’ gazetari dhe moderatori i sukssesshëm Blendi Fevziu ka folur për herë të parë rreth ndjesive që i ka dhënë ardhja e vajzës së dytë në jetë….

Lexo më shumë
12647525_1024003031013435_6286653327638169572_n

Blendi Fevziu, një libër për pushtetin: Dramat që sjell ai, joshja më e madhe e njerëzimit

Autori dhe drejtuesi i “Opinion”, Blendi Fevziu ka prezantuar vetëm pak çaste më parë kopertinën e librit të tij më të ri nën titullin “Pushteti – magjia, makthet dhe fundi…

Lexo më shumë
fevvv

Vajza e vogël emocionon Fevziun, ja çfarë i thotë (VIDEO)

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu prej 1 viti është berë baba për herë të dytë i një vajze, e cila quhet Alis. Blendi ka postuar një video kaq të ëmbël…

Lexo më shumë
blendi-2-e1414491064104-415x260

Foto/ Blendi Fevziu shëtitje me vajzën e vogël

Gazetari i mirënjohur dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, duket se po i shijon shumë momentet që kalon me familjen e tij. Kujtojmë se ai ka dy vajza, Mishel…

Lexo më shumë

Page 1 of 4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password