whoooo-kopertina-big

NË KOPERTINË/ Vesa Luma dhe Big Basta: Festat tona të para në shtëpi, ju tregojmë jetën e re pas ardhjes së Lian

Nga RevistaWho.Com / Fotot: Henris Kuka / Hair & Make Up: Suela Çangu / Falenderime për “Dolce Casa”, dyqanin unik të arredimit Të caktoje një ditë set-i fotografik me ta,…

Lexo më shumë
vesa

Rrëmuja e ëmbël në shtëpinë e Vesa Lumës dhe Big Bastës (FOTO)

Me ardhjen në jetë të pjestarit të ri në familjen e tyre, Vesa dhe Big Basta po e shijojnë pafund periudhën e Vitit të Ri. Mirëpo edhe pse i vogël,…

Lexo më shumë
0a42e4be76753f5c8e5258d68d4fa2d3

VIDEO/ Big Basta një baba i lumtur: Lian është tingulli i jetës

Reperi i famshëm, i njohur për publikun si Big Basta prej disa muajsh është bërë baba për herë të parë i një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin…

Lexo më shumë
12000094_10207120194221193_1148316987_n

Çifti i famshëm shqiptar festojnë përvjetorin. Dedikimi i këngëtares për reperin

Ajo është një këngëtare me zë të veçantë dhe me një karrierë muzikore e cila nuk u përndjek kurrë nga skandale për jetën private. Tashmë ka 4 vjet që ajo…

Lexo më shumë
maxresdefault_1480497785-396190

FOTO/ 6 mujori i djalit, ja si e feston Vesa Luma

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta shijojnë prej shumë kohësh dashurinë e tyre të madhe, e cila vetëm 6 muaj më parë u bekua nga ardhja në jetë e…

Lexo më shumë
d54e7e3b950fb400d4f08f2e7a701bf3

Big Basta i bën një surprizë Vesës. Shikoni çfarë dhurate…

Big Basta i ka bërë një surprizë partneres së tij Vesa Luma. Ai i ka dhuruar asaj një buqetë me lule dhe një letër ku shkruhej: “Zemër ti e di…

Lexo më shumë
bigbastavesa-550x358

Foto/ Debati Shqipëri-Kosovë “ndan” Big Bastën nga Vesa Luma

Mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit “Opinion” u zhvillua debati me temë “Sherri i mediave Shqipëri – Kosovë”. Në media online si dhe në rrjete sociale ditët e fundit…

Lexo më shumë
ssssssssssssssssss_1476174031-1568352

FOTO/ Djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës mëson të puthë, ja kujt ia dhuron puthjen e parë

Vogëlushi i Big Bastës dhe vesa Lumës, Liani duket se po rritet mjaft shpejt. Në një video të publikuar në rrjete sociale nga Vesa e shohim vogëlushin teksa e mbush mamanë…

Lexo më shumë
  • Pushimet e veçanta të Vesës dhe Big Bastës (FOTO)
  • Pushimet e veçanta të Vesës dhe Big Bastës (FOTO)
  • Pushimet e veçanta të Vesës dhe Big Bastës (FOTO)

Pushimet e veçanta të Vesës dhe Big Bastës (FOTO)

Çifti i artistëve Vesa Luma dhe Big Basta kanë publikuar foto nga pushimet e tyre më të fundit. Këto pushime janë padyshim ndryshe, pasi pjesë e tyre është edhe Liani i…

Lexo më shumë
13529074_634987246652848_7795979416829472571_n

Urimi i veçantë i Vesës për Big Bastën: Adhuroj kur shoh një baba shembull…

“E adhuroj zemrën tënde, dashurinë tënde, mirësinë e talentin tënd… por mbi të gjitha, adhuroj kur shoh një baba shembull. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Big Basta, të dua shumë”. Ky…

Lexo më shumë

Page 1 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password