• youuinsttaaffccbb
TEST
1
2
3


Lart e poshtë

3, Instant Articles, Lajme, Lart e poshtë

Gent Zenelaj ka një vërejtje për Ermal Mamaqin dhe nuk ngurron t’ia thotë publikisht

Gentian Zenelaj u bë i njohur për publikun shqiptar me rolet e tij të jashtëzakonshme në “Portokalli”, “Apartamenti 2 XL …