• youuinsttaaffccbb
TEST
Pa kategori

Zayn Malik dhe Taylor Swift dëmtojnë hotelin luksoz, ja cila është arsyeja

Gjatë fundjavës Zayn Malik është fotografuar teksa po xhironte videoklipin e këngës së tij më të re “I Don’t Want To Live Forever” në Londër por duket se ky klip nuk ka kushtuar aq pak. Sipas disa thashethemeve, Zayn Malik dhe Taylor Swift raportohen të ketë dëmtuar totalisht dhomën e hotelit, vlera e të cilit shkon 2500 paund për një natë. Sipas disa burimeve, në disa prej skenave të videos këngëtari 23-vjeçar dhe këngëtarja 27-vjeçare shihet teksa i vënë flakën perdeve si edhe thyejnë një prej abazhurëve. Në burim për “The Sun” ka thënë: “Zayn ka dëmtuar dhomën e hotelit, duket grisur jastëkët si edhe duke përplasur një abazhur tek muri. Taylor duhet t’i vinte flakët predeve. Të gjitha skenat ishin të planifikuara shumë mirë. Do të jetë një video shumë seksi”./topalbaniaradio