• youuinsttaaffccbb
TEST
Pa kategori

Vogëlushja e Valbona Selimllarit kopje e së ëmës, ja sa është rritur ajo

Valbona Selimllari edhe pse shumë e hapur në profesionin e saj, jetën private është përpjekur ta mbajë gjithmonë hermetike. Rrallë e shohim të postojë foto ku të pranishëm të jenë fëmijët e saj. Ndonëse dy djemtë i kemi parë së fundmi ti publikojë, ajo është përpjekur që vajzën ta mbajë sa më larg vëmendjes së publikut.

Por ndonjëherë është e vështirë që ti shpëtojë syrit të mediave. Gazeta ‘Express’ e ka fotografuar Valbonën dhe vogëlushen e saj teksa shijojnë koncertin ‘Diva’ i cili u zhvillua mbrëmjen e kaluar në ‘Pallatin e Kongreseve’. Vajza e saj duket mjaft e rritur dhe kopje e së ëmës. Teksa i mban gjatë gjithë kohës dorën e kapur nënës së saj, vogëlushja ka shijuar në maksimum koncertin./revistawho,com

CLOSE
CLOSE