• youuinsttaaffccbb
TEST
Pa kategori

Pas divorcit të bujshëm aktorja e serialit “Dashuri e pafund” gjen ngushëllim diku tjetër

Aktorja e njohur për rolin e ‘Zejnepes’ në serialin “Dashuri e pafund”, Hazal Filiz Kuçukose, muaj më parë i ka dhënë fund martesës me aktorin e njohur Tuan Tunali.
Pas divorcit aktorja është akuzuar, se e ka tradhtuar bashkëshortin dhe se ky ka qenë shkaku kryesor i ndarjes së tyre. Mirëpo aktorja këto lajme, që kanë qarkulluar i ka mohuar dhe ka thënë se janë thashetheme të pavlera. Pas ndarjes, mediat turke raportojnë se ‘Zejnep’ është bërë shumë keq dhe ngushëllimi vetëm për të janë dy miqtë e rinj që ka marrë në shtëpi. Bëhet fjalë për dy qen me të cilët ajo shihet të publikojë shpesh foto në rrjetet sociale. Një qen është gjithmonë zgjidhje e mirë për të kaluar stresin./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE