• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Më në fund një foto e plotë, këngëtari zbulon portretin e bashkëshortit të Adelina Tahirit

Ata janë një ndër çiftet më të përfolur në media dhe tërheqin vazhdimisht vëmendjen e publikut. Bëhet fjalë për këngëtaren Adelina Tahiri dhe bashkëshortin e saj Serjozha Markov.
Këngëtarja ka preferuar të mos publikojë foto të partnerit të saj duke ruajtur sa më shumë privatësinë e tij.


Por ka qenë miku i tyre, këngëtari Bertan Asllani i cili ka publikuar një foto me çiftin ku shihet qartë portreti i bashkëshortit të Adelinës.
Në foto çifti shfaqet i veshur thjesht, Serjoza me një kostum sportiv ndërsa Adelina me një veshje që i tregon barkun e rrumbullakosur.
Adelina dhe avokati maqedonas së shpejti do të bëhen prindër të një djali./revistawho.com

CLOSE
CLOSE