• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Lupçe kunja Danjelit: Asnjë s’vjen të përballet me mua

Vajzat përgatiten për provën e javës nga instruktorët, ndërsa Musa dhe Lupçe gjejnë kohë të diskutojnë mbi lojën në shtëpi.

Ata flasin për Danjelin, të cilin të dy e konsiderojnë kundërshtar dhe Lupçe thotë se është i gatshëm të përballet me këdo nga banorët.

“Kur duan të kapen me mua për diçka që nuk është e vërtetë, unë i nxjerrë bllof. Atë që e nxjerr nga goja e di mirë se çfarë them”, thotë Lupçe.

Ai thotë më tej se i ka thënë Danjelin se pse askush nuk përballet me të. “Ai nuk jep asnjë argument”, thotë Lupçe.

CLOSE
CLOSE