• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Këngëtarja e njohur i thotë Ledri Vulës ‘baby’ (FOTO)

Rekordmeni i pëlqimeve dhe komenteve në rrjete sociale nga ana e këngëtarëve shqiptarë meshkuj, Ledri Vula, sot ka marrë një kompliment interesant.

Në fotografinë e postuar nga Amerika, mes shumë komenteve ka spikatur edhe ai i këngëtares Bleona të cilës duket se i ka pëlqyer shumë imazhi i fundit.

‘Bukur baby’ – ka qenë komenti i Bleonës e cila paraprakisht, muaj më parë është parë tejet e afërt me mikun e saj të cilin edhe e konsideron si vëlla të vogël. /Prive/

image