close
Pa kategori

Këngëtares i prekin ‘zogun’ në koncert, por shikoni si ua kthen (VIDEO)

miley-cyrus-smile-feature

Në çdo koncert të sajin, gjithnjë do ketë skena ‘të nxehta’… As kësaj here nuk kanë munguar, pasi Miley Cyrus është afruar aq shumë teksa fansat e saj duke i provokuar saqë ata i kanë prekur edhe
pjesët intime. Por kjo nuk e shqetësuar aspak këngëtaren e cila ka vazhduar të këndojë dhe të argëtohet bashkë me ta./panorama.al

https://youtu.be/aQxdQYJISec

Tags : koncertmilye cyrus
loading...