• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Ja si duket Anxhelina Hadërgjonaj pa make-up

Anxhelina Hadërgjonaj duket se është shkëputur nga muzika, por fansat e saj kanë parë foto shumë provokuese nga ajo këtë periudhë. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram Story një fotografi, ku shfaqet e tëra natyrale, pa makijazh, dhe vlen të përmendet se ajo duket sërish shumë e bukur.

image