• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

FOTO/ Armando Sadiku operacion estetik në hundë

Armanda Sadiku është kthyer në një nga futbollistët më të dashur për shqiptarët pas golit të vetëm të shënuar nga Shqipëria në Euro2016. Këto ditë ai i është nënshtruar një ndërhyrjeje estetike për rimodelimin e hundës. Nën përkujdesjen e stafit të Spitalit Amerikan, institucioni spitalor që i besojnë shumë personazhe publikë, çdo gjë ka shkuar sme sukses dhe pritet që shumë shpejt ta shohim Armandon paska të ndryshuar. Gjatë verës së këtij viti teksa luhej kampionati europian, Sadiku ishte një nga lojtarët më të spikatur në këtë kompeticion dhe u kthye në një pikë referimi të kombëtares shqiptare.

image