close
Modë

Rihanna me koleksion të ri këpucësh (FOTOT)

rihanna_0

Rihanna do të publikojë së shpejti një linjë të re çizmesh në bashkëpunim me stilistin Manolo Blahnik. Linja e re e çizmeve do të quhet “Savage” dhe materiali i çizmeve do të jetë prej kamoshi nga marka Timberland. 

1479130844-syn-hbz-1479118400-alexis-suede-cinnamon
1479130838-syn-hbz-1479118299-dominique-pony-laser-cut-flower-brocade-black
1479130851-syn-hbz-1479118474-fallon-suede-coffee
Tags : rihanna
loading...