• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

Jeni të fiksuar pas çantave? Këto janë tendencat e 2017-ës (FOTOT)

Mini, maksi, çanta version plazhi… Një vëzhgim me foto të çantave që do të mbajmë për verën e vitit 2017 nga Java e Modës në Paris. Duket se stilistët më të njohur e trajtojnë çantën e sezonit të ardhshëm si një aksesor, ku format, ngjyrat dhe madhësia variojnë nga më të ndryshmet e plot fantazi.

Shfletoni galerinë për më shumë.