• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

Ja si kombinohet Beyonce me vajzën e saj, Blue Ivy…

Beyonce i pëlqen ta veshë vajzën e saj me të njëjtin stil si ajo. Këtë e kemi vënë re edhe kur ato u shfaqën në tapetin e kuq të VMA këtë vit të veshura të dyja ekstravagante. Ju sjellim disa foto ku Beyonce dhe Blue Ivy janë kombinuar bashkë në veshje:

beyonce-blueivy-1

gallery-1474877791-screen-shot-2016-09-26-at-91512-am

beyonce-blueivy-2

rs_634x845-151116101852-634-beyonce-blue-ivy-holding-hands-tumblr-photo-rm-111615

beyonce-blueivy-4

beyonce-blue-ivy__opt

beyonce-blueivy-5

blue-ivy-beyonce-inline