• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

Ja cila ngjyrë e buzëkuqit është “in” këtë vit…

Ka ardhur koha të ndryshoni ngjyrën e buzëkuqit tuaj. Ngjyra e kuqe dhe rozë nuk duhet të përdoren më. Madje edhe ngjyra vishnje po zevëndësohet me një ngjyrë tjetër e cila është “in” këtë vit, Bëhet fjalë për buzëkuqin ngjyrë blu. E kishit menduar ndonjëherë t’i lyenit buzët tuaja ngjyrë blu? Epo erdhi koha… VIP-at në Hollywood që nga Beyonce deri tek Kylie Jenner po e përdorin këtë ngjyrë buzëkuqi shpesh. 

gallery-1478725655-ag-133963-022-crop

Beyonce

dd5c2a60-04a2-0134-e759-0a315da82319

Kylie Jenner

rihanna-blue-lipstick-river-island-party-h724

Rihanna