• youuinsttaaffccbb
TEST
Modë

10 veshje që ju bëjnë më tërheqëse

Një studim i bërë nga uebsajti “Who What Wear” zbuloi disa veshje të femrave që meshkujt i tërheqin shumë. Kjo është lista me 10 veshjet tërheqëse. Lajmi i mirë është që shumica është në garderobën tuaj.

1. Fustan i vogël i zi

6810110-44ce43827e0707d4857182e6bc0dcf17-1473729747-650-b0f7677b2a-1474567893

2.Takat

6809810-fashion-601557_1280-1473732014-650-63112acf92-1474567893

3.Një rrobë e kuqe

6809910-cf2bd9a34a1eb67a0e25a2a446b25132-1473735569-650-24d6b83ec8-1474567893

4.Bluzat me shpatullat jashtë

6810260-14531485137_4e706ca3f3_h-1473736355-650-4ee0364393-1474567893

5.Fustan i ngjitur pas trupit

6810010-98d3d7a4cb65b1252b2e93ca2b713e9c-1473732435-650-71ef54d96b-1474567893

6.Xhaketa lëkurës

6809960-a1c817028a5b8dddcd88faffa6706c5f-1473727295-650-0e36686d67-1474567893

7.Veshjet me elemente dantelle

6809860-tumblr_o3e7bwnahd1s2tva9o1_1280-1473732577-650-ec862fbdae-1474567893

8.Veshjet me kurrizin e hapur

6810310-tumblr_o76x7c0udg1rsuch2o1_500-1473733154-650-0de93c8f88-1474567893

9.Xhinse dhe një bluzë e bardhë

6810210-tumblr_nma5l3igm11rmfatno1_500-1473735690-650-0cb8c7142d-1474567893

10.Veshjet sportive

6810160-tumblr_n7zvcenfia1qdqlnso1_1280-1473737175-650-a6932f7b5d-1474567893