olti-curri_720x90

Pikante Sot

olti-curri_720x90


LAJME

Lori-dhe-Sara-Hoxha-480x360

FOTO/ Moti i bukur i së shtunës, Lori dhe Sara shëtisin vogëlushin në bulevardin e Tiranës

Kjo e shtunë është më e ngrohta pas shumë javëve me temperatura të ulëta. Rrezet e diellit i kanë shijuar shumë qytetarë të Tiranës, teksa janë parë mesditën e sotme…

Lexo më shumë
kika1

A është në burg Kika i “BB8”? Flet shoku: Shfrytëzonte ish-bashkëshorten

Kreshnik Husaj, i njohur nga të gjithë si Kika i “Big Brother Albania 8”, dyshohet se ka rënë në prangat e policisë, për akuzën e shfrytëzimit të prostitucionit. 28-vjeçari nga…

Lexo më shumë
arbanax1

Ndryshon formula e “Big Brother”, këtë vit çmimi i jepet një çifti

Edicioni i 9 i “Big Brother Albania” do të startojë në mars. Por, harroni gjithçka keni parë deri tani, sepse brenda shtëpisë do të luhen strategji krejtësisht të ndryshme. Burime…

Lexo më shumë
e01153c54e823dea2436789cc433aef9

VIDEO/ Dikur konkurrente në “Miss Albania”, ja si dukeshin Anxhela Peristeri, Anjeza Maja dhe Albana Osmani

Nё vitin 2001 tre nga personazhet e njohura publike, Albana Osmani, Anxhela Peristeri dhe Anjeza Maja zbritёn shkallёt e Miss Albania pёr tё prezantuar veten e tyre, ndёr vajzat mё…

Lexo më shumë
2017fe7a8664455c84fad26f24c9d1bc

POEZIA/ Babai i Ergi Dinit thur vargje dhimbjeje: Nëna i shkroi lutje Zotit edhe për 100 vite në tortën e ditëlindjes…

Të gjithëve na shkaktoi dhimbje humbja e një djali të ri, e një artisti të madh. E gjithë Shqipëria atë ditë u trishtua për ikjen e Ergit. Sot kanë kaluar…

Lexo më shumë
drilona-durici_1484987907-7001578

SHKAKU/ Djegia e nënës te Fresku, dalin detaje të frikshme për ashensorin

Pas ngjarjes tragjike te Fresku, ku zjarri në pallat karbonizoi brenda ashensorit nënën 29-vjeçare të një djali të vogël, vetëm pak pas reagimit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike…

Lexo më shumë
15977218_1285035238221141_434248224327702772_n

FOTO/ Xhemi Shehu na zbukuron të shtunën, tregon nga afër dy yjet e saj

Prezantuesja e “Top Channel” Xhemi Shehu, ka publikuar sot një nga fotografitë më të bukura ndonjëherë. Ndonëse ne i kemi parë djemtë e moderatores gjatë rritjes përmes pozave të ndryshme,…

Lexo më shumë
ivanka_trump_1

Kështu dukej Ivanka Trump përpara operacioneve plastike (FOTO)

Ajo është biznesmene, modele dhe vajza e Presidentit të SH.B.A-së. U cilësua si “Princesha e mbrëmjes” në Ballon e Inagurimit dhe shumë shpejt tërhoqi vëmendjen me bukurinë e saj. Por në…

Lexo më shumë
Pirro-me-te-dashuren

Zbulohen prapaskenat, ja pse u ndanë Pirro Çako dhe Sisi

Historia më e pazakontë e showbizit shqiptar, pikërisht ajo e kantautorit 53- vjeçar dhe të dashurës së tij 24 vite më të re, Sisi Ujka, ka marrë fund. Siç ju…

Lexo më shumë
Screenshot_25

FOTOT/ Jeta luksoze e Aurela Hoxhës, ja ku po i kalon pushimet

Aurela Hoxha është një ndër VIP-at shqiptarë që udhëton shumë. Në muajin dhjetor të vitit që lamë pas Aurela ishte me pushime në Maldive. Më pas ajo u pa në Paris….

Lexo më shumë

ditari-i-armines-125x200


flavio-qarri-125x200

sara_kapaj_300x100 (1)

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password