• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Xhenet i tregon Selimit të shkuarën e prindërve të tij, ja ç’do ndodhë nesër

Beste i tregon Xhenetit që Selim ka shkuar në jetimore. Xhenet arrin atje dhe i tregon Selimit se emri i tij i vërtet është Ali Demir. Ajo i tregon se familjen e ka humbur në një aksident me makinë. Xhenet i ofron mbështetje Selimit por ai zgjedh Melisën. Sema fton Arzun dhe Mahirin në zyrë për të parë fotot në USB. Arzu shqetësohet. Ata habiten kur në USB gjejnë foto të parëndësishme. Selim vendos të garojë me makina për të shfryrë inatin. Arzu pyet Mahirin nëse e dashuron ende Ozlemin. Ai e pranon dhe thotë se tashmë asgjë nuk e pengon që të ndahet nga Arzu. Arzu i thotë se nuk do e lejojë të shkatërrojë familjen. Sema zihet me Arzun për punën e USB-së. Orhan i thotë Arzus të ndahet nga Mahiri. Melisa i tregon Orhanit se Selim dhe Xhenet janë ndarë. Orhan i thotë Semës se nuk do heqë dorë nga Xhenet. Arzu dëgjon bisedën e tyre. Xhengiz është i shqetësuar për Selimin dhe pyet Melisën ku ndodhet ai. Melisa refuzon t’ja tregojë. Arzu e bind Melisën të tregojë vendndodhjen e Xhengizit. Orhan shkon në shtëpinë e Xhenetit dhe e bind të dalin bashkë. Xhengiz shkon tek Selim por ai nuk prano t’i flasë. Xhengiz i bën të ditur se e do sikur ta ketë fëmijë biologjik./revistawho.com