• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

U përfolën për ndarje, por ja cila është e vërteta e lidhjes së Justin Bieber dhe Selena Gomez

Prej ditësh në mediat ndërkombëtare po qarkullojnë lajme për një ndarje të mundshme mes dy këngëtarëvë Justin Bieber dhe Selena Gomez. Por duket se këto nuk kanë qenë të vërteta, pasi sipas disa raportimeve për sajtin e njohur ‘Hollywoodlife.com’, Selena po shpenzon pak kohë larg Justin për të rregulluar marrëdhënien “e krisur” me mamin Mandy Teefey, pasi kjo e fundit nuk ishte dakord për ribashkimin e tyre. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE