• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Tyga më në fund tregon të vërtetën: Çdo gjë mes meje dhe Kylie-t ka marrë fund

Tyga është përfolur shumë në media pas lindjes së Stormit, vajzës së Kylie Jenner. Ai ka pasur një lidhje 3 vjeçare me yllin e “Keeping up with Kardashians”.  Prej ditësh është përfolur për të ashtuquajturat përpjekje të tij për tu rilidhur me Kylie-n dhe për kërkesat për një test ADN-je, pasi dyshonte për atësinë e vajzës.

Rezultate imazhesh për kygo and kylie jenner

Të gjithë zërat tashmë u shuan, pasi Tyga deklaroi për ‘Complex’ që çdo gjë mes tij dhe Kylie ka marrë fund.  “Thjesht u rritem, ajo ka qenë një marrëdhënie në sytë e botës së cilës i erdhi fundi. Tani secili ka jetën e tij. Nuk kemi as probleme as hatër mbetje me njëri-tjetrin”, -u shpreh Kygo. Ndërsa kur u pyet për ndjesinë që ka lidhur me faktin që Travis dhe Kylie janë bërë prindër, tha se nuk ndjen asgjë./revistawho.com

Rezultate imazhesh për kygo and kylie jenner

CLOSE
CLOSE