• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Selena dhe Justin më të dashuruar se kurrë, fotot pushtojnë rrjetin

Selena Gomez dhe Justin Biber janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Ndarja e tyre vite më parë bëri bujë të madhe në media, por jo aq sa rrëmuja që u shkaktua nga rikthimi i tyre bashkë. Tashmë ata vetëm po shijojnë praninë e njëri-tjetrit dhe asgjë tjetër nuk u intereson.

Rezultate imazhesh për justin dhe selena

Biber ka qenë i ftuar bashkë me Selenën në dasmën e babait të tij. Ky i fundit bëri një ceremoni shumë private me 30 të ftuar në oborrin e një vile në Jamaica raporton Daily Mail. Fotot tregojnë gjithçka për mënyrën si ja kanë kaluar Selena dhe Justin. Shumë kokëfortë dhe të dashuruar, ata duket se i kanë lënë pas të gjitha fjalët dhe debatet me nënën e Selenës që nuk e aprovoi lidhjen./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE