• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

“Rrahje zemre”, Bahar humb jetën në serial

Aktorja e turke Tuğçe Kumral është bërë e njohur për publikun shqiptar nëpërmjet rolit të Baharit në serialin e suksesshëm “Rrahje Zemre”. Në serinë e sotme vajza e ëmbël e serialit ndërron jetë nga një sulm që ndodh në spitalin në të cilin ndodhet e shtruar. Kur sulmuesit hyjnë në dhomën ku ajo gjendet Eylyli bën të pamundurën për ta shpëtuar duke ju kundërpërgjigjet vrasësve dhe telefonon policinë. Në këtë situatë mjaft të vështirë askush nuk i vjen në ndihmë dhe ajo humb jetën si pasojë e derdhjes së shumtë të gjakut duke trishtuar të gjithë spitalin. /revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE