• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Rezarta Shkurta dedikim romantik për bashkëshortin e saj

Prej disa kohësh na kishte munguar një foto kaq romantike e publikuar nga Rezarta Shkurta. E përqendruar tek biznesi i saj “Hera Company”, ajo prej kohësh nuk kishte postuar një fotografi ku prezentë të ishte vogëlushja e saj dhe bashkëshorti Ermal. “Mund të eci mbi oqean…Mjafton të të kem ty në jetën time…,”-ka shkruar këngëtarja krahas fotos që tregon më së miri ngrohtësinë që përcjell familja e saj.

Çifti është i martuar prej 8 vitesh dhe nga kjo martesë kanë sjellë në jetë vajzën e quajtur Hera. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE